Author: 8***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很棒很好看 超級喜歡 很實用
顏色: 粉色
Price: NT$46
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Medium |
| Season | Summer |
| Style | Western |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 2.14-2.89 cm |
| 寬度 | 0.93-1.9 cm |
| SKU | sb2403118703034400 |
Author: 8***6
Date:
Review: 很棒很好看 超級喜歡 很實用
顏色: 粉色
Author: k***u
Date:
Review: Very beautiful
顏色: 淺粉色
Author: 文***O
Date:
Review: 非常漂亮,實用價錢便宜,很喜歡
顏色: 粉色
Author: s***a
Date:
Review: 漂亮。。。。。。。。。。。。。。。。。。
顏色: 淺粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.